VIVUS.LV – KREDĪTS TAVĀM PRASĪBĀM

kredits no 20 gadiemNav noslēpums, internetā saņemamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti plašs, un meklējot izdevīgāko aizdevēju bieži vien ir viegli apjukt.

Vivus.lv ir viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā, turklāt šim kredītdevējam ir licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.

Ātrie kredīti pie Vivus.lv ir pieejami plašam cilvēku lokam. Būtiski atcerēties tikai dažus noteikumus – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi , kā arī pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti šiem nosacījumiem, tad nepieciešamības gadījumā aizņemties sev vajadzīgo naudas summu nebūs sarežģīti!

Vivus.lv ātrais kredīts būs noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad vajadzīgā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad vajadzīgs lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev izdevīgāko atmaksas termiņu – tas noteikts līdz pat 24 mēnešiem!

Kredīts pie Vivus.lv noformējams ērti – viss, kas nepieciešams – interneta pieslēgums, mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Lielisks piedāvājums gaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai 91. dienā! Protams, būs iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti par kredīta izmantošanas periodu.

Savukārt, ja kredītu nespēj atmaksāt norādītajā termiņā, iespējama arī tā pagarināšana. Tas ir maksas pakalpojums, tomēr lielisks risinājums, ja kredīta atmaksu nepieciešams atlikt.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek noformēti situācijās, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr aizvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas būs noderīgi , ja vēlamā summa ir lielāka.

Kredīti pie Vivus.lv ir ne tikai ātri un ērti noformējami, bet arī ļoti pieejami. Tiem iespējams pieteikties visu diennakti, jebkurā sev izdevīgā laikā. Jāņem gan vērā, ka kredīta pieteikums tiks izskatīts kredītdevēja darba laika ietvaros. Te jāpiemin, ka aizdevēja darba laiks ir ļoti pieejams, turklāt – Vivus.lv strādā arī brīvdienās un svētku dienās!

Ikviens no mums var nonākt situācijā, kad steidzami vajadzīgs lielāks vai mazāks aizdevums. Šādās situācijās noderīgs būs Vivus.lv kredīts. Tomēr būtiski ņemt vērā, ka kredīta noformēšana ir atbildība, tādēļ, lai nerastos liekas problēmas nākotnē, svarīgi iepazīties ar visiem līguma noteikumiem un izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Vivus.lv- ātrais kredīts!