Viasms.lv kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem ir ierobežotā izvēlē.

 

no 19 gadiemNozīmīgākie faktori aizdevuma izsniegšanā

Nedaudz pietrūkst līdz algai vai radušies neparedzēti izdevumi? Varbūt par risinājumu var kļūt kredīti online.

Kredīti online ir pārsvarā tiek izmantoti tad, kad nauda nepieciešama steidzami. Tomēr šāds kredīta aizdevums nav atbilde visiem un arī ne visās situācijās. Pirmkārt kredīta aizdevums izveidots neplānotu un neatliekamu jautājumu risināšanai, otrkārt – tas pieejams tiem, kuriem ir oficiāli ienākumi.

Protams, uzmanība tiek pievērsta ne tikai pretendenta ienākumu līmenim. Izsniegts netiek arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē – personām ar iepriekš nenokārtotām parādsaistībām vai kavētiem kredītmaksājumiem jaunu aizdevumu iegūt ir gandrīz vai neiespējami- vairums kredītkompāniju atzīmē, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.
Vēl viens kritērijs, kas tiek ņemts vērā, izskatot kredīta pieteikumu, ir prasītāja vecums. Katrs aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek izsniegts. Visbiežāk tas ir no 20 gadiem. Bet ir arī kompānijas, kas šo pieejamību noteikušas no 19 gadiem vai no 18 gadiem.
Kādēļ populārāks ir Kredīts no 20 gadiem
Lai ierobežotu nepārdomātu kredītu noformēšanu, vairums kompāniju vienojušies par praksi savus pakalpojumus piedāvāt personām no 20 gadiem. Taču joprojām aizdevumu var noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāpatur prātā, ka kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem ir ierobežotā izvēlē.

Kas atbilstošāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja vajadzīgā naudas summa ir diezgan maza, parocīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts vairumā gadījumu jāatdod pēc 30 dienām, pieejamā summa ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāņem arī vērā – jaunajiem klientiem maksimālā summa mēdz būt mazāka, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek noformēts otro un pārējās reizes. Savukārt nopietnāku plānu īstenošanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku termiņu. Šāda tipa ātrais aizdevums pieejams līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro un jāatmaksā veicot ikmēneša maksājumu. Lai saprastu, kurš ātrais aizdevums ir noderīgākais, pārdomā savas vajadzības un izvērtē iespējas. Lēmuma pieņemšanu atvieglos aizdevēju mājaslapās pieejamais kredīta kalkulators, kas parādīs plānoto regulārā maksājuma apmēru.

Ātrais aizdevums pārdomātiem tēriņiem

Mūsdienu straujajā ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz garāku laiku var kļūt par atbilstošu risinājumu. Protams, tikai ar noteikumu, ja pirms tam iepazīsies ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēsi savu maksātspēju. Termiņā neatdots parāds var negatīvi ietekmēt tālāko dzīvi, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams.