VIASMS – IZDEVĪGS KREDĪTS IKVIENAM  

pirmais kredīts bez maksas viasmsZināms, ka ātrie kredīti ir plaši pazīstams un daudzu novērtēts risinājums, kad steidzami vajadzīga nauda. Tie patiešām var būt piemēroti dažādās situācijās, kad steidzami vajadzīgi naudas līdzekļi. Pateicoties ātro kredītu vienkāršajai noformēšanai, tos izmanto arvien vairāk cilvēku. Tieši tādēļ pieaudzis arī piedāvājums, kas rosina ikvienu rūpīgi izvērtēt vairākas aizņemšanās iespējas, lai izvēlētos sev piemērotāko.

Novērtējot kredītdevējus, kritēriji, pēc kuriem vadīties visbiežāk ir līdzīgi – maksimālā aizdevuma summa, procentu likmes, vecuma ierobežojums, izsniegšanas termiņš, īpaši bonusi un piedāvājumi un citi, tomēr šajā procesā vērts pievērst uzmanību vēl vienai niansei- cik uzticams un drošs ir konrētais kredītdevējs. Labāk dot priekšroku pieredzējušai un plaši zināmai kredītkompānijai, jo tur saņemami droši ātrie kredīti.

Plaši zināms un novērtēts aizdevējs noteikti ir VIA SMS, kura piedāvājumā dažāda apmēra kredīti. Ātrais kredīts no VIA SMS ir vienkārši saņemams, drošs un izdevīgs.

Domājot par katru klientu, VIA SMS piedāvā dažādus aizdevumu veidus. Pirmais no tiem ir aizdevums līdz algai. Kā var nojaust, šis aizdevums paredz salīdzinoši nelielas naudas summas saņemšanu uz 30 dienām. Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz EUR 200, bet, aizņemoties atkārtoti, maksimālā aizdevuma summa kļūst lielāka.

VIA SMS piedāvājumā arī ērti noformējamais sms kredīts, kas ir vēl ērtāks un vienkāršāks aizņemšanās veids. Atliek tikai nosūtīt vienu īsziņu, lai pēc īsa brīža nauda būtu norādītajā bankas kontā. Jāpiebilst, ka šis pakalpojums tiek nodrošināts sākot ar otro aizņemšanās reizi.

VIA SMS piedāvātie naudas aizdevumi pieejami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk nepieciečams – tam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, bet kredīta piešķiršana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros. Jāpiemin, VIA SMS strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Ne mazāk būtisks faktors, kas liecina par labu VIA SMS, ir pirmais kredīts bezmaksas. Noformē sev vēlamo kredītu un atdod tik, cik aizņēmies!

Otrs no piedāvātajiem aizdevumu veidiem ir naudas kredīts, kas paredzēts lielāku plānu realizēšanai. Šis kredīts nodrošina līdz pat EUR 1500 lielu aizdevumu uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Izmanto šo iespēju, ja vēlies realizēt lielākas ieceres!

Kā redzams, ātrie kredīti internetā var būt labs risinājums dažādās situācijās, tomēr jāatceras, ka tas ir atbildīgs solis, kurš prasa atbildīgu attieksmi. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.

Ja esi izlēmis par labu VIA SMS aizdevumam, sīkāku informāciju vari atrast viasms.lv. Turpat varēsi arī pieteikties savam aizdevumam.