Vajadzīgs ātrais kredīts? Uzzini, kā izvēlēties atbilstošāko risinājumu!

ātrie kredītiNepieciešams aizdevums? Iepazīsties ar nebanku kredītdevēju piedāvājumu!

Šobrīd, kad ar dažādām iespējām saskaramies ik brīdi, aktuāli ir dažādi salīdzinoši ērti pieejami finansiālie risinājumi. Arvien vairāk patērētāju novērtē moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas un vajadzības gadījumā aizdevumam piesakās tiešsaistē – bez ķīlas, galvojuma un laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Lai arī vairāk zināmi ir īstermiņa aizdevumi, kas parasti tiek izsniegti uz 30 dienām un noder īslaicīgu situāciju risināšanai, tomēr kredītņēmēju ērtībām tiek nodrošināti arī cita veida aizdevumi. Vairāk informācija – https://credit24.com/lv/aizdevumu-veidi/atrie-krediti/

Patēriņa kredīts lielākiem dzīves plāniem

Patēriņa kredīts visbiežāk tiek ņemts vērienīgāku ieceru realizēšanai, piemēram, mājokļa labiekārtošanai vai jaunas sadzīves tehnikas iegādei. Viena no šāda kredīta priekšrocībām – to var saņemt bez ķīlas un galvojuma, nesniedzot paskaidrojumus, kādam mērķim naudas līdzekļi nepieciešami. Kā galvenais nodrošinājums kalpo kredītņēmēja ienākumu līmenis, taču vienkāršotie aizņemšanās nosacījumi nenozīmē, ka pret kredīta noformēšanu vajadzētu izturēties bezatbildīgi. Patēriņa kredīts var būt piemērots risinājums tikai tad, ja izvērtēti visi iespējamie riski. Pirms tiek pieteikts patēriņa kredīts, pārliecinies, kādas būs tā kopējās izmaksas un cik liels ir plānotais ikmēneša maksājums.

Ko paredz kredītlīnija?

Kredītņēmēju vidū arvien iecienītāka kļūst arī kredītlīnija. Kredītlīnija ir piemērots risinājums steidzamiem pirkumiem vai vērienīgākai iecerei. Kredītlīnija noder tad, ja piešķirto kredītlimitu plāno izmantot pakāpeniski – pa daļām. Nebanku kredītdevēju piedāvājumā esošā kredītlīnija savā ziņā līdzinās banku izsniegtajām kredītkartēm, jo aizņemšanās notiek iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Tā apmērs atkarīgs no konkrētā aizdevēja nosacījumiem un kredītņēmēja maksātspējas. Ja aktuāla kredītlīnija, atliek atrast aizdevējus, kas to nodrošina.
Esi atradis, kura kredītlīnija ir Tavām vajadzībām piemērotākā? Piesakies tai, aizpildot pieteikumu aizdevēja mājaslapā un gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu.

Vajadzīgs ātrais kredīts? Uzzini, kā izvēlēties atbilstošāko risinājumu!

Būtiskākie kritēriji, kas jāņem vērā, izskatot aizdevēju piedāvājumus, ir – procentu likme, atmaksas termiņš un pieejamā aizdevuma summa. Ja šie kritēriji apmierina, pēc tam jāiepazīstas ar aizņemšanās nosacījumiem. Jāatceras, ka ātrais kredīts tiek piešķirts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar pietiekamiem ienākumiem un nesabojātu kredītvēsturi. Tik pat liela nozīme ir arī vecuma ierobežojumam, tāpēc allaž pārliecinies, ka ātrais kredīts vispār Tev ir pieejams. Ja atbilsti prasībām, vari pieteikties aizdevumam, aizpildot pieteikumu tiešsaistē. Reģistrācija būs jāpabeidz, uz norādīto bankas kontu pārskaitot vienu eiro centu – tas nepieciešams, lai aizdevējam būtu zināms bankas konts, uz kuru jāpārskaita ātrais kredīts.

Ielāgo, ka ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts vai kredītlīnija paredzēts tikai pārdomātu izdevumu segšanai, nevis spontānu ideju realizēšanai.