TRANSFERGO NAUDAS PĀRSKAITĪJUMI

Ja vajadzīgs pārskaitīt naudu uz kādu citu valsti, viena no ērtākajām un izdevīgākajām iespējām būs uzņēmuma TransferGo pakalpojumi. Tāpat kā bankas pakalpojumi, arī Transfergo.com nodrošinātie naudas pārvedumi ir droši. Turklāt- ātri un ērti pieejami.
TransferGo starptautiskie naudas pārskaitījumi – ar tiem varēsi ērti nosūtīt naudu gan no Latvijas uz citām valstīm, gan arī no citām valstīm uz Latviju.

Viss, kas jādara, lai pārskaitītu nepieciešamo naudas summu ērtā laikā – reģistrēties kompānijas Transfergo.com mājas lapā un sekot tālākajām norādēm.

TransferGo nodrošinātie naudas pārvedumi- lielisks risinājums dažādās situācijās- arī tad, ja steidzami nepieciešams nosūtīt naudas līdzekļus. Ietaupi laiku- veic pārskaitījumu internetā dažu minūšu laikā.
Izvēloties TransferGo naudas pārskaitījumus, tu neriskē- uzņēmums ir licenzēts, tāpēc drošs. Jāpiebilst, ka TransferGo rūpējas, lai klienti būtu apmierināti. Tas tiek arī īstenots – zemās un saprotamās komisijas maksas, kā arī laipnā attieksme klientiem liek TransferGo pakalpojumus izmantot regulāri.
Starptautiskie naudas pārvedumi ar TransferGo – izdevīgs un pieejams risinājums.

VEIC STARPTAUTISKOS NAUDAS PĀRVEDUMUS INTERNETĀ- IZVĒLIES TRANSFERGO.COM

Transfergo nodrošinātie starptautiskie naudas pārvedumi būs noderīgs risinājums, ja nepieciešams pārskaitīt naudas līdzekļus uz kādu citu valsti. Liels šī piedāvājuma pluss ir ērtības- naudu pārskaitīt var ar interneta palīdzību . Līdz ar to nav jātērē laiks, dodoties uz banku vai kādu citu iestādi. Vērts pieminēt, ka mājas lapā pieejama arī video apmācība, kas sekmēs naudas pārskaitīšanas procesu.

TransferGo piedāvājumā naudas pārskaitījumi no Apvienotās Karalistes uz Latviju, Vāciju, Lietuvu un Poliju un vairākām citām valstīm, kā arī iespēja pārskaitīt naudu uz Apvienoto Karalisti no citām valstīm. Plašāku informāciju par valstīm, uz kurām iespējams veikt naudas pārvedumus, uzzini mājas lapā www.transfergo.com/lv.

TransferGo ir Apvienotajā Karalistē reģistrēts uzņēmums, kas darbojas Apvienotās Karalistes finanšu pakalpojumu iestādes uzraudzībā. Tas nozīmē, ka uzņēmums pakļauts personas datu drošības standartiem.
Ja interesējoši ir naudas pārskaitījumi uz ārzemēm, TransferGo būs lieliska izvēle! Tas ļaus ietaupīt ne vien laiku, bet arī līdzekļus.