SVEŠVALODA – VĒRTĪGS IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Cik bieži dienā Jūs saskaraties ar valodu, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja strādājat daudznacionālā vidē, studējat, bieži skatāties cittautu televīzijas pārraides vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir būtiska loma. Lai svešvalodas saprašana un komunikācija tajā noritētu bez misēkļiem, par palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga pieredze. Iepazīstieties ar vairākiem no uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem!


TULKOJUMU BIROJS – ATBILDĪGS UN PRETIMNĀKOŠS
kādā jomā teksts Jums jāpārtulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var iztulkot jebkuras jomas tekstu. Uzņēmuma speciālisti veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt Jums ērtākajos datņu formātos. Tulkojumu birojs nodrošina arī īpašus pakalpojumus, kā piemēram, filmu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums vajadzīga iztulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to.
ANGĻU VALODAS KURSI INDIVIDUĀLĀM VAJADZĪBĀM
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir valoda, kurā runā trešā daļa pasaules iedzīvotāju? Nav jābrīnās, ka cilvēki dažādos vecumos vēlas to apgūt augstvērtīgā līmenī pie zinošiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi paredzēti gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem. Lai mācības būtu pieejamas ikkatram ērtā veidā un laikā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārvalstīs, uzturoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpašs piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu no skolas brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.
SMIEKLI UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir kāda vieta, kur vērtīgas zināšanas apvienojas ar košākajiem vasaras piedzīvojumiem. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās atbildīgiem un kompetentiem vietējiem skolotājiem, tiek uzaicināti arī ārvalstu pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Aplūkojiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” rīko tuvāko mēnešu laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA STARPTAUTISKIEM PASĀKUMIEM
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno savlaicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana nepieciešama internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Apmeklējiet www.skrivanek.lv – tas ir Jūsu gids svešvalodu pasaulē!