SMSCREDIT IR ĪSTERMIŅA KREDĪTS NEPAREDZĒTIEM IZDEVUMIEM.  

īstermiņa kredītsSituācijā, kad nepieciešami naudas līdzekļi, labākais risinājums būs īstermiņa kredīts. Tie paredzēti brīžos, kad finansiālo līdzekļu nepietiek līdz algas dienai vai steidzami vajadzīgs iegādāties kādu preci. Mūsdienās, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties naudas līdzekļus tieši ar īstermiņa kredītu starpniecību. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Naudas kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai. Lai iegūtu īstermiņa kredītu nav vajadzīgs ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla

 SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Kredīts bez maksas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk!

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Aizņemoties atkārtoti, SMSCredit.lv sniedz arī dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju aizņemties ar SMS palīdzību. Tieši SMS īstermiņa kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā!

Situācijā, ja nevari kredītu atmaksāt iepriekš noteiktajā termiņā, SMScredit.lv Tev sniedz iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Bez tam, visas pagarināšanas maksas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam.

Jautājumu gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.