Risinājumi, kas ietaupa Jūsu laiku

Jo tīrākas telpas, jo vieglāka uzkopšana, un, lai to panāktu, nepieciešams novērst netīrumu izplatīšanos. Pie ieejas noliktie gumijas paklāji uzsūc mitrumu, aiztur ielas netīrumus, lielus un sīkus gružus. Pateicoties izturīgajam materiālam, gumijas paklāji nezaudē savas funkcijas nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ. Gumijas paklāji ir aprīkoti ar vannveida padziļinājumu, kas uzsūc lielu daudzumu šķidruma. Pēc nepieciešamības gumijas paklāji tiek mainīti, taču tie var kalpot ilgāku laika posmu, ja tiek ievēroti paklāju lietošanas noteikumi.

Paklāju serviss

Gumijas paklāji ir izturīgi, bet tomēr ne mūžīgi, un, ja tie zaudē savas funkcijas, pienācis laiks tos mainīt. Maināmo paklāju noma atbrīvo Jūs no nepieciešamības darīt to patstāvīgi. Ja Jūs gribat uzticēt specifiskus uzdevumus, tādus kā paklāja tīrīšana, profesionāļiem, maināmo paklāju noma, ko nodrošina tekstila serviss, ir lieliska izvēle.

Vai Jūsu tualetes telpās ir viss nepieciešamais?

Tīrībai ir liela ietekme uz cilvēku veselību, tāpēc higiēnas produkti tiek izmantoti ļoti daudz. Tekstila serviss piedāvā efektīvus un vienlaikus dabai draudzīgus produktus, kas iederēsies jebkurā tualetes telpā.
Piemēram, putu ziepju dozators ideāli atmēra nepieciešamo ziepju daudzumu. Putu ziepes netek un nesakalst, un putu ziepju dozators nodrošina tīru izlietni un tās apkārtni. Tekstila serviss piedāvā arī bezpieskāriena putu ziepju dozatoru, kas ir ērts risinājums.

Neitralizējiet nepatīkamas smakas

Gaisa tīrība ir pirmais, ko cilvēki pamana, ienākot iekšā. Mūsdienīgi gaisa atsvaidzinātāji telpām nevis maskē smakas, bet neitralizē tās. Gaisa atsvaidzinātāji telpām šobrīd tiek ražoti gan kā aerosoli, gan kā aromātu nemitīgi izplatošās ierīces. Tas ir efektīvākais veids, kā sasniegt neuzkrītošu aromātu labierīcībās .

Nodrošināt augstu higiēnas līmeni ir vienkārši, ja Jums ir pareizi higiēnas produkti un pieejama maināmo paklāju noma. Tekstila serviss palīdzēs parūpēties par veselību un komfortu – pasūtiet visu nepieciešamo!