Pasākumu aprīkojuma noma

Ja plānojat pasākumu un vajadzīgais aprīkojums nav pieejams vai ir nepietiekamā skaitā, labs risinājums var būt arī pasākumu aprīkojuma noma. Tas ir labs risinājums, īpaši, ja aprīkojums vajadzīgs tikai uz dažām stundām.

Telšu noma lieliem un maziem pasākumiem

Brīvdabas pasākumos, piemēram, tirdziņos un fesivālos, būtiska būs Akurāts telšu noma. Būtiski, ka Akurāts telšu noma paredz pilnu servisu – tostarp piegādi, montāžu un demontāžu. Teltis pieejamas vairākās formās un izmēros, kas ļaus katram ērti izvēlēties piemērotāko variantu.
Vai domājat, ka brīvdabas pasākumi var notikt tikai gada siltajā laikā? Tas nebūt tā nav – ārā pasākums var notikt vienmēr, vajadzīgs vien piemērots aprīkojums. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo variantu, jāielāgo, ka gāzes sildītāji terasēm var apsildīt apmēram divdesmit kvadrātmetrus lielu platību, sniedzot omulīgu gaisotni ikvienam pasākuma apmeklētājam. Skatīt vairāk– akurats.lv!

Labs risinājums dažādiem pasākumiem – bāra letes noma

Privātās ballītēs vai prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas dažādos variantos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus variantus. Tāpat nomai pieejams ne viens vien bāra krēsls.
Inventāra nomas piedāvājumā arī garderobes noma. Garderobes noma labi iederās visdažādākajos pasākumos, kurā paredzēta pārģērbšanās . Garderobes noma paredz gan drēbju pakaramo, gan {necaurredzamu} starpsienu un spoguli.

Četri iemesli, kādēļ izvēlēties inventāra nomu

Var tikt pie tā, kas patiešām nepieciešams.
Piemēram, ja nepieciešama {kāda} konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to nodrošināt, un nebūs vajadzīgs pielāgot jau iepriekš nopirktu telti.
Izvēlieties aprīkojuma nomu un ietaupiet
Aprīkojuma noma nosaka, ka jāmaksā tikai par inventāra izmantošanas brīdi. Ja, piemēram, bāra lete vajadzīga tikai uz vienu vakaru, nav {diez ko} prātīgi to iegādāties par pilnu summu. Bāra letes noma sniedz iespēju to lietot, kad nepieciešams un maksāt tikai par izmantošanas laiku.
Nedomājiet par inventāra uzglabāšanu un uzturēšanu.
Pēc pasākuma beigām jādomā par inventāra uzglabāšanu un nepieciešamo apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz pasākuma brīdi, šī problēma atkrīt. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls risinājums, tāpēc daudzi dod priekšroku to nomai. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Visslieliskiem pasākumiem
Lai arī kāda būtu vajadzība – garderobes noma vai kāds cits variants, nomas servisa darbinieki vienmēr būs priecīgi palīdzēt atrast piemērotāko risinājumu!