Pārskaiti naudu no/uz ārzemēm ātri un izdevīgi ar TransferGo

naudas-parvedumiJa vēlaties pārskaitīt naudu ātri uz citām pasaules valstīm, izmantojiet Transfergo sniegtos pakalpojumus un pārskaitiet naudu ērti! Tāpat kā banku pārskaitījumi, arī kompānijas Transfergo.com pārskaitījumi ir ērti un uzticami. Ļoti daudzi cilvēki dzīvo ārvalstīs, kā arī daudziem ir palikuši tuvinieki Latvijā, un ir nepieciešams pārskaitīt līdzekļus maksājumiem, iztikai un ikdienas tēriņiem. Kā to paveikt vislētāk?
KĀDUS PAKALPOJUMUS SNIEDZ NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJA TransferGo?
Šīs kompānijas pakalpojumi būs īpaši piemēroti tiem, kuri strādā ārvalstīs, kā arī ikvienam, kurš vēlas pārskaitīt naudu uz ārvalstīm. Tieši tāpēc kompānija piedāvā naudas pārskaitījumus, kas ir ērti un noderēs ikvienam, kurš atrodas ārzemēs un gribpārskaitīt naudu.. Vēlies ātri nosūtīt līdzekļus uz ārzemēm? Nosūtiet vajadzīgo summu tikai dažu minūšu laikā. Lai veiktu vietējo pārskaitījumu, Jums jāpārskaita līdzekļi no sava personīgā bankas konta uz kompānijas bankas kontu Apvienotajā Karalistē. Ja darījums būs veiksmīgs, Jūsu līdzekļi tiks pārskaitīti diennakts laikā.
KĀDĒĻ IZMANTOT NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Šī kompānija ir licenzēta un nodarbojas ar salīdzinoši mazu pārskaitījumu veikšanu. Izmantojiet TransferGo naudas pārskaitījumu pakalpojumus, jo reģistrēšanās ir bez papildu maksas.Reģistrējoties sistēmā, Jūs droši un ērti varēsiet pārskaitīt naudas līdzekļus. Kompānijas mājas lapa ir viegli saprotama ikvienam, kurš vēlas pārskaitīt naudu.
KĀ VISLABĀK IZMANTOT NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMUS?
Naudas pārskaitījumu veikšanai Latvijas teritorijā: Jums vispirms jānosūta līdzekļi uz TransferGo bankas kontu, kur 24 stundu laikā nauda tiks izmaksāta. Kompānija garantē drošību, tāpēc ietaupiet un veiciet naudas pārskaitījumu daudz izdevīgāk. Kompānijas darbību uzrauga AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
Papildus drošībai atcerieties, ka maksājumus kompānijas TransferGo kontā Jūs varat pārskaitīt tikai no sava personīgā bankas konta. Lai nodrošinātu drošību – TransferGonaudas pārskaitījumus var veikt tikai no sava personīgā bankas konta. Pārskaitījumi no citu personu kontiem netiek veikti. Ja maksājums ir ticis nosūtīts no cita bankas konta, tas tiks apmaksāts atpakaļ nosūtītājam.
UZ KĀDĀM VALSTĪM IESPĒJAMI NAUDAS PĀRSKAITĪJUMI AR NAUDAS PĀRSKAITĪJUMU KOMPĀNIJAS TRANSFERGO.COM PAKALPOJUMIEM?
Naudas pārvedumi tiek nosūtīti no UK uz dažādām pasaules valstīm. Pašlaik tiek piedāvāts veikt pārskaitījumus no Eiropas Savienības valstīm uz UK, un tuvākajā laikā tiks papildināts pakalpojumu klāsts. Pārvedumi nonāks Jūsu kontā ne vēlāk kā nākamajā darba dienā, un tas izmaksās mazāk, nekā banku piedāvājumi. Pakalpojuma cena ir £2.5 neatkarīgi no pārskaitījuma vērtības. Saņemiet savu naudu bez liekas kavēšanās – vienas 24 stundu laikā.
Naudas pārvedumi ir bijuši pieejami jau ilgi, jo tā ir laba iespēja un veids, kā nepieciešamības gadījumā ātri saņemt naudu. Ja nevēlieties lieki riskēt un vēlaties ietaupīt laiku, līdzekļus, izmantojietTransferGo piedāvājumus – ātrus, ērtus un pats galvenais – lētus starptautiskos naudas pārvedumus.
VAI PĀRVADĀT SKAIDRU NAUDU?
Neuzņemieties risku, pārvadājot skaidru naudu. Izvēlieties lietot TransferGo piedāvātos ātros un lētos starpvalstu naudas pārvedumus.
TransferGo neaprēķina nekādas slēptās pakalpojuma izmaksas. Taupiet laiku – izmantojiet TransferGo. Jāuzsver, ka šīs firmas pakalpojumi ir zināmi, ērti lietojami un palīdzēs Jums ietaupīt laiku. Svarīgi minēt, ka pakalpojums ir pieejams arī gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Vajadzības Jūsu firmām naudas pārskaitījumi no ārzemēm izmaksās tikai GBP 1. Padariet ērtākas savas ikdienas gaitas ar ērtiem naudas pārskaitījumiem! TransferGo komanda palīdzēs atvieglot Jūsu ikdienas gaitas ar drošiem naudas pārskaitījumiem. Turpmāk Jums vairs nebūs jāiziet no mājas, lai veiktu pārskaitījumus bankās un nevajadzēs maksāt augsto pakalpojumu cenu. Nepieciešamības gadījumā Kompānijas mājas lapā veiciet dažas ērtas darbības un pārskaitījums nonāks saņēmēja kontā nākamajā darba dienā. IzmantojietTransferGo un uzziniet vairāk – https://transfergo.com/lv/help. Jāmin, ka kompānija ir reģistrētaApvienotajā Karalistē kā mazu pārskaitījumupakalpojumusūtītājs. Kompānija nodarbojas ar klienta personīgo naudas pārskaitījumu veikšanuizmantojot klienta paša bankas kontu. Kompānijas piedāvājumi ir lēti un vienkārši dažāda vecuma klientiem.
SVARĪGI!
Dibinātā kompānija TransferGo ir reģistrēta Apvienotajā Karalistē (AK) kā mazu maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kura darbība pakārtota augstākajiem finanšu un personīgās informācijas drošības standartiem. Tās uzņēmējdarbību regulē AK Finanšu pakalpojumu iestāde (Financial Conduct Authority): 600886 un uzrauga AK Viņas Majestātes Ieņēmumu un muitas kontrole (HM Revenue
TRANSFERGO.COM KONTAKTINFORMĀCIJA
Kompānijas TransferGo Ltd adrese:
9th floor, 107 Cheapside
EC2V 6DN
Londona, Lielbritānija.
Tālruņa nummuri: +44 13 2980 1033 un +371 678 59 665
E-pasta adrese: hello@transfergo.com