NOJUMES ĪRE – ABSOLŪTA NEPIECIEŠAMĪBA ĀRA PASĀKUMIEM

Nojumes īre ir tāds pakalpojums, kas interesēs pilnīgi visus, kuri gada siltajā laikā grib rīkot brīvdabas pasākumus. Taču der neaizmirst to, ka komplektā ar telts nomu daudzviet ir pieejami arī citādāki aprīkojuma elementi, piem., bāra letes noma vai gāzes sildītāju noma.

Galvenais, ko nebūtu labi aizmirst, ja rīkojat brīvdabas pasākumu, būs nojumes īre, tāpēc, ka nevar droši zināt, kādi būs apstākļi konkrētajā dienā. Pie pieredzes bagātiem pakalpojumu sniedzējiem nojumes īre ir parocīgs un optimāls serviss, jo pakalpojumā tiek iekšā viss no piegādes līdz montāžai. Nojumes īre ir daudz izdevīgāka par nojumes pirkšanu, bez tam būs iespējams iznomāt konkrētam pasākumam atbilstošāka lieluma telti.

KĀZU TELTS NOMA PIE SPECIĀLISTIEM BŪS UZTICAMĀKA

Bieži vien nojumes īre nebūs tik viegla, jo nojume vajadzīga īpašam notikumam, piem., kāzu ceremonaijai. Telts noma kāzām būs pakalpojums, par kuru jādomā īpaši rūpīgi. Tad, ja kāzu telts noma ir nodrošināta balstoties uz augstiem standartiem, it visiem kāzu ciemiņiem būs patīkams un silts pasākums. Ļoti noderīgi ir, ka kāzu telts noma parasti ir ne vien tīri nojumes īre, bet arī nojumes sagatavošana piemēroti pasākuma stilistikai.

VIESU KOMFORTU SPĒS PADARĪT LABĀKU GĀZES SILDĪTĀJU NOMA

Lai Jūsu rīkoto pasākumu nespētu nevēlami ietekmēt neplānots aukstums, ir ieteicams izmantot tādu pakalpojumu kā gāzes sildītāju noma. Īpaši agra pavasara vai rudens pasākumu laikā mēdz palikt auksts un it īpaši sievietes kleitās var sākt justies nepatīkami – tad gāzes sildītāju noma var izglābt it visu pasākuma noskaņu. Gadījumā, ja šo aprīkojumu pasūtīsiet pie profesionāļiem, tad gāzes sildītāju noma nodrošinās gan gāzes sildītāju piegādi un uzstādīšanu, gan gāzi sildītāju darbināšanai.

BĀRA LETES NOMA NODERĒS PASĀKUMIEM VAKARA PUSĒ

Tādā gadījumā, ja Jūs vēlaties, lai brīvdabas pasākumā tiktu skaisti servēti dzērieni, noderīgs aprīkojuma pakalpojums ir bāra letes noma. Bāra letes noma ļaus servēt kokteiļus jebkurā vietā, kur tas būs nepieciešams – kaut pasākuma vidū. Bāra letes noma tāpat ļaus pasūtīt praktiskāko bāra letes dizainu tā, lai tā izskatītos ne vien skaista, bet arī parocīga dzērienu gatavotājiem.

Sadarbojieties ar uzņēmumu, kas varēs nodrošināt visu nepieciešamo un kura piedāvājumā ir gan gāzes sildītāju noma, gan nojumes īre un bāra letes noma, jo iespējams tad iegūsiet arī labu apjoma atlaidi pasūtījumam!