NAUDAS KREDĪTS TAVU MĒRĶU SASNIEGŠANAI – VIASMS.LV

Ātrais kredīts via smsMūsdienu dzīve kļuvusi ātrāka un ērtāka kā jebkad agrāk. Viena no izdevībām, ko sniedz šis tehnoloģiju laikmets, ir ātrie kredīti internetā. Tā ir noderīga iespēja situācijās, kad ātri vajadzīga lielāka vai mazāka naudas summa.

Kredīts internetā ir ērti pieejams veids kā īsā laikā tikt pie sev vajadzīgās naudas summas. Ņemot vērā dauzveidīgo kredītu piedāvājumu, katrs var saņemt sev labāko risinājumu.

Viens no zināmākiem aizdevējiem ir VIA SMS. Klientu ērtībām piedāvājumā vairāki ātrie kredīti, piemēram, naudas kredīts.

Naudas kredīts sniedz iespēju īsā laikā saņemt līdz pat EUR 1500 . Ja runājam par termiņiem- maksimālais šāda aizdevuma atmaksas termiņš ir 12 mēneši.

Naudas kredītu savu mērķu realizēšanai var saņemt Latvijas valsts iedzīvotāji vecumā no 20 gadiem. Jāpiemin – ka VIA SMS piedāvājumā kredīts bez ķīlas. Būtiski, ka kredītņēmēja kredītvēsturei jābūt pozitīvai. Lai noformētu aizdevumu, nepieciešams bankas konts , mobilais telefons un interneta pieslēgums.VIA SMS piedāvājumā arī sms kredīts.

VIA SMS ĀTRAIS AIZDEVUMS

Ātrais kredīts var noderēt dažādās situācijās- gan tad, kad vajadzīgs ilgtermiņa naudas aizdevums, gan arī tad, kad mazliet pietrūkst līdz algai.

VIA SMS piedāvājumā esošais naudas aizdevums līdz algai piemērots, ja vajadzīga  salīdzinoši neliela naudas summa .

Naudas aizdevums pieejams uz termiņu līdz 30 dienām. Maksimālā aizdevuma summa, savukārt, ir EUR 500. Situācijā, ja nav iespējams veikt aizdevuma atmaksu noteiktajā termiņā, iespējams veikt termiņa pagarināšanu. Jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums. VIA SMS jaunajiem klientiem pieejams vēl izdevīgāks aizņēmums- pirmais kredīts bez maksas.

Piesakies aizdevumam sev ērtā laikā ,neizejot no mājām. VIASMS strādā katru dienu no 8 līdz pat 22 – arī brīvdienās un svētku dienās. Nepalaid garām iespēju saņemt vajadzīgo naudas summu ātri un vienkārši.

Vienalga vai vajadzīgs mazāks naudas aizdevums vai arī lielāks naudas kredīts, izvēlies realizēt savus mērķus ar VIA SMS .