Naudas kredīti – ātri, ērti un izdevīgi!

Naudas kredītiIr pieejami daudz un dažādi naudas kredītu veidi, taču visērtākie, visātrākie un arī visizdevīgākie ir ātrie kredīti internetā. Ātrie kredīti internetā ir mūsdienu viens no ērtākajiem finanšu pakalpojumiem, ko iecienījuši daudzu valstu iedzīvotāji kā īslaicīgu naudas problēmu risinājumu. Lai noskaidrotu, kādi ātri naudas kredīti pieejami Latvijā, turpini lasīt šo rakstu!

Visērtākie!

Kredīta aizņemšanās process tiešām ir ļoti ērts. Lai aizņemtos naudu, nav pat jāiziet no mājām, visu procesu var veikt ar interneta starpniecību. Nepieciešams ir bankas konts, tālrunis ar aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu, e-pasts – elementāras lietas, bez kurām 21.gadsimtā vairs nevar dzīvot.

Visātrākie!

Kredīta saņemšanas laiks ir atkarīgs no uzņēmuma pieteikuma izskatīšanas ātruma. Jāņem vērā, ka pieteikumi tiek pieņemti 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, taču izskatīti tikai darba laikā, tāpēc, ja aizdevums ir nepieciešams steidzami,  tam ir jāpievērš uzmanība.

Ir uzņēmumi, kas izskata kredīta pieteikumus nieka 10 minūšu laikā! Piemēram, SMScredit (piedāvā naudas aizdevumu līdz Ls 400, kas jāatmaksā mēneša laikā), Ferratum (naudas kredīts līdz Ls 400 uz 45 dienām) un SOHOcredit (var saņemt kredītu līdz Ls 350 uz 30 dienām).

Kredītu 15 minūtēs piedāvā – OPENcredit, Credit24, Vivus, 20 minūtēs – Ātrais un VIA SMS.

Visizdevīgākie!

Zinājāt, ka ātros kredītus internetā var saņemt arī bez maksas? Vienīgais nosacījums – pie konkrētā kreditora ir jāaizņemas pirmo reizi! Kredīts tiek piešķirts bez maksas jeb bez procentu likmes, respektīvi, jāatgriež atpakaļ tieši tik pat, cik aizņēmāties!

Bezmaksas kredītu piedāvā vairāki uzņēmumi. SMScredit (var saņemt no 18 līdz 75 gadiem, kredīts tiek piešķirts arī bezdarbniekiem) un OPENcredit (no 18 līdz 70 gadiem) piedāvā kredītu bez maksas līdz Ls 200. VIA SMS un SOHOcredit piedāvā kredītu par velti līdz Ls 150, abi kredīti tiek piedāvāti personām  no 18 līdz 65 gadiem. Arī MiniCredit (sadarbojas ar personām  no 20 līdz 75 gadiem) un Ferratum (kredītu sniedz klientiem  no 21 līdz 70 gadiem) piedāvā kredītu bez % likmes, kas ir, aizņemoties līdz Ls 100.

No tā visa var secināt, ka ātrie kredīti internetā piedāvā pakalpojumus ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, tāpēc, izvēloties ņemt kredītu, apskatiet ātrā kredīta internetā piedāvājumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *