Kredīts internetā, ko iespējams atmaksāt pa daļām

vivus.lv Nepieciešams ātrs, ērts un izdevīgs aizdevums, negribat pieteikties ātrajam kredītam internetā, jo šos aizdevumus parasti nav iespējams atmaksāt pa daļām? Vivus kredīts internetā būs lielisks risinājums šādā situācijā. Tas ir tikpat ātri un vienkārši noformējams kā citi līdzīga veida aizdevumi, bet tos var atmaksāt ilgākā laikā.

Vivus piedāvātais kredīts internetā ir lieliska iespēja aizņemties, ja nepieciešams ātrs aizdevums, ko var atmaksāt pa daļām. Parasti ātrie kredīti ir jāatmaksā 30 dienu laikā, bet pie Vivus maksimālais kredīta atmaksas termiņš ir līdz 24 mēnešiem. Atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu varat atļauties, jums jāizvēlas aizdevuma atmaksas termiņš.

Izvēloties atmaksas termiņu, ir jāņem vērā divi būtiski nosacījumi:

  • Jo garāks būs atmaksas termiņš, jo mazāks būs ikmēneša maksājums;
  • Jo īsāks būs atmaksas termiņš, jo mazākas būs kopējās kredīta izmaksas.

Maksimālā kredīta summa, kas pieejama pie Vivus, ir līdz 1000 latiem. Tas ir viens no lielākajiem aizdevumiem, ko ir iespējams noformēt internetā. Tiesa, ne visiem kompānijas klientiem ir pieejams tik liels aizdevums – katram klientam nosaka individuālu kredīta limitu. Maksimālā katram klientam pieejamā summa ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, iepriekšējās sadarbības ar Vivus.

Vivus kredīts internetā ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. To neizsniedz personām, kuru vārds ir minēts parādnieku reģistros. Aizdevums nav paredzēts personām, kam nav pastāvīgu un pietiekami lielu ienākumu kredītsaistību segšanai. Vivus atgādina, ka pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt atbilstoši nosacījumiem.

Vivus piedāvātais kredīts internetā ir patiešām ātri un vienkārši noformējams – ar tā palīdzību naudu savā bankas kontā jūs varat saņemt tikai 15 minūšu laikā. Visas nepieciešamās darbības aizdevuma saņemšanai ir iespējams veikt ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību. Jāpiebilst, ka kredīts internetā ir pieejams arī brīvdienās un ļoti vēlu darba dienu vakaros, jo Vivus strādā katru dienu no 7.00 līdz 24.00.

Lai pieteiktos Vivus kredītam internetā ienāc ŠEIT!