Aizdevums pie ātro kredītu aizdevēja Ferratum

FerratumTautā ir tāda paruna „Parāds nav brālis.” Un tomēr lai arī cik patiess šis apgalvojums arī nebūtu ne vienmēr to ir tiek vienkārši pildīt. Nereti katram no mums ikdienā gadās neparedzētas situācijas, kad ir vajadzīga nauda. Un ja ir spēja racionāli plānot savus ienākumus un ieplānot arī aizdevuma atmaksu, kāpēc gan neizmantot mūsdienu pakalpojumus un nepieteikt aizdevumu kādā no kredītu kompānijām?

Viena no šādām kompānijām ir Ferratum Group. Tā ir starptautiska mikrokredītu kompānija, kuras filiāle Latvijā tika izveidota jau 2007.gadā. Ferratum Group labā reputācija jau ir pazīstama 18 pasaules valstīs, kas sev līdzi nes apmēram 700 000 klientu plašu loku. Šīs kompānijas dibinātājs, Jorma Jokela uzsver, ka „Mēs virzām savas idejas uz jauninājumiem, un mums ir ambiciozas izaugsmes stratēģija mūsu mērķis ir kļūt par pasaules līderi mikrokredītu pakalpojumu sniegšanā 2014. gadā. Mēs uzskatām, ka mūsu produkti un pakalpojumi var būt derīgi daudziem klientiem daudzās valstīs.”

Tas, ka šī kompānija ir tendēta uz izaugsmi un inovāciju liecina arī fakts, ka tieši Ferratum bija pirmais uzņēmums, kas sāka izmantot mobilos tālruņus kredītu izsniegšanā, kas savukārt klientiem atviegloja iespēju saņemt kredītu. Ik viens klients varēja noformēt īstermiņa kredītu vien nosūtot īsziņu. Uzņēmumā strādā vairāk kā 200 profesionāli darbinieki, kas ir gatavi palīdzēt klientiem rast risinājumus iespējamām kredīta atmaksas problēmām, gatavi atbildēt uz neskaidriem jautājumiem, kā arī gādīgi atgādināt, kad ik dienas straujajā ritmā ir aizmirsies veikt kredīta atmaksu.

Kredītu kompānija Ferratum saviem esošajiem un topošajiem klientiem piedāvā naudas aizdevumus no 230Ls līdz 700Ls ar iespēju atmaksāt 3 līdz 12 mēnešu laikā. Tomēr potenciālajam kredīta ņēmējam jāņem vērā, ka aizdevumu var pretendēt Ferratum Latvia klients, vecumā no 21 līdz 70 gadiem ar labu kredītvēsturi. Bet neskatoties uz izdevīgajiem kreditēšanas noteikumiem, ērtām iespējām pieteikties kredītam, profesionālo klientu apkalpošanas līmeni, ik vienam no mums ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas sekmīgi atmaksāt kredītu. Tāpēc Ferratum ik vienu aicina aizņemties atbildīgi.