Ērts un drošs naudas aizdevums pie credit24

aizdevumsSaņem ātro naudas aizdevumu 15 minūtēs, realizējot trīs vienkāršus soļus – negaidītās finansiālajās grūtībās palīdzēs ātrie kredīti internetā. Reģistrējies mājaslapā, izvēlies konkrētu aizdevuma kopsummu un tev izdevīgāko termiņu un apstiprini. Aizdevumi tiek izsniegti ar ātrā kredīta atgriešanas laiku no 1 līdz 24 mēnešiem. Pēc pāris minūtēm, kad speciālisti būs pārbaudījuši saņemot pieteikumu, saņemsi naudu. Pie reģistrācijas ir vajadzīgs pārskaitīt 0,01 Eur, kura atpakaļ netiks atskaitīta un kalpos kā garants drošai aizdevuma pārskaitīšanai uz tavu bankas kontu.

Aizdevums ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem ar Latvijas valsts personas kodu un kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai ātrā kredīta piešķiršana noritētu bez domstarpībām, pārliecinies, ka visas parādsaistībais ir nokārtotas un visi iepriekšējie kredīta maksājumi ir īstenoti laikus. Tāpat reģistrācijas formā būs jānorāda arī aktīvs mobilā telefona numurs un derīga e-pasta adrese. Reģistrēties un pieteikties īstermiņa aizdevumam var visu diennakti. Tas cik ātri saņemsi kredīta summu savā bankas kontā, atkarīgs no bankas. Visus aizdevumus pārskaita ik dienas no plkst. 7.00 līdz 24.00

Jāatceras, ka jebkuram klientam personīgi ir paredzēts kredītlimits, kas ir lielākais pieejamais naudas aizņēmuma apjoms, ko var nokārtot. Pieejamā kredīta limita summas apjomu var noskaidrot, piereģistrējoties mājaslapā vai jau izveidotajā profilā. Ikkatrs var nokārtot tikai vienu ātro aizdevumu . Apstākļos, kad noderētu lielāka summa par jau saņemto, iespējams paaugstināt šā brīža kredīta apjomu līdz maksimālajam kredīta limitam. Situācijā, kad nav iespējams saņemto naudas aizdevumu atmaksāt noteiktajā termiņā, var pagarināt atmaksu uz 30 dienām.

Post Navigation