Ātrie kredīti no 18 gadiem pieejami internetā

ātrie kredīti no 18 gadiemOficiāli persona no 18 gadu vecuma pēc Latvijas Republikas likumdošanas ir pilngadīga, taču ne visi kreditori sadarbojas ar personām, kas tikko ieguvušas pilngadību. Ir ļoti daudzi uzņēmumi, kas sadarbojas ar personām sākot no 19, 20 un pat 21 gada.

SMSCredit.lv

Viens no kreditoriem, kas sadarbojas ar personām no 18 gadiem ir SMScredit. Viens no plusiem ir tas, ka uzņēmums nepievērš uzmanību nodarbošanās veidam un darba vietai, respektīvi, kredītu var saņemt arī bezdarbnieks, tikai šādā gadījumā kredīta atmaksas iespējas jāizanalizē vēl rūpīgāk. Uzņēmums piedāvā arī bezmaksas kredītu, kas nozīmē, ka, ja esat jauns klients, pirmais kredīts ir bez % likmes, respektīvi, ir jāatmaksā atpakaļ tāda pati summa, kādu aizņēmāties. Aizņemoties pirmo reizi var saņemt līdz Ls 200, maksimālā aizdevuma summa ir līdz Ls 400 – viss uz termiņu līdz 30 dienām. Arī pieteikums tiek izskatīts ļoti ātri – 10 minūtes un nauda ir jūsu kontā.

OPENcredit.lv

Ar personām no 18 gadiem sadarbojas arī OPENcredit, taču ir jārēķinās ar to, ka, neskatoties uz to, ka maksimālā aizdevuma summa, ko piedāvā uzņēmums, ir līdz Ls 1000, tad personas, kam ir 18 gadi, pirmajā aizņemšanās reizē var paņemt kredītu līdz Ls 50. Kredītu var saņemt, ja ir kādi ienākumi, piemēram, ikmēneša stipendija.

Credit24.lv

Credit24 izsniedz kredītu no 18 gadiem pie noteikuma, ka ir stabili ienākumi. Maksimālā summa, ko var aizņemties ir Ls 1500 uz 24 mēnešiem. Pieteikuma izskatīšana un apstiprināšana notiek 15 minūšu laikā, protams, uzņēmuma darba laikā, kas ir katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

Ātrie kredīti internetā ir pieejami jau no 18 gadiem, taču ir jārēķinās ar to, ka būs uzņēmumi, kas nebūs ar mieru sadarboties, kā arī būs tādi uzņēmumi, kas piedāvās papildus noteikumus, piemēram, nevar aizņemties maksimālo summu, pirmajā aizņemšanās reizē utt., jo ir jāatzīst, ka šādiem klientiem ir mazāka uzticība, it īpaši, ja nav darba vietas un oficiālu ienākumu.