Ātrais kredīts internetā bez maksas un procentiem līdz 200 latiem

Ātrais kredīts internetāVairums ātro izdevēju piedāvā lielisku izdevību saņemt kredītu bez maksas tiem, kas aizņemas pirmo reizi. Tā kā maksimālā kredīta summa parasti pieejama lojāliem klientiem, tad pirmais kredīts nav no tiem lielākajiem. Vislielākais ātrais kredīts internetā bez maksas pieejams pie SMScredit, kas jau pirmajā reizē piedāvā aizņemties līdz 200 latiem!

Bezmaksas kredīts pieejams jau no 18 gadiem

SMScredit ir viens no pirmajiem aizdevējiem, kas sāka izsniegt kredītus Latvijā. Īpaši izdevīgi saņemt kredītu pie SMScredit ir ne tikai bezmaksas kredīta dēļ, bet arī tāpēc, ka aizņemties iespējams jau no 18 gadiem, turklāt kredīts tiek izsniegts arī personām bez ienākumiem. Galvenais, kam jāpievērš uzmanība, kredīti tiek izsniegti tikai Latvijas pastāvīgiem iedzīvotājiem ar pozitīvu kredītvēsturi.

SMScredit piedāvā:        

  • Pirmo kredītu bez maksas līdz 200 latiem;
  • Atkārtoti aizņemoties tiek paaugstināts klienta kredītlimits līdz maksimālajai kredīta summai – 400 latiem;
  • Atmaksas terminu līdz 30 dienām ar pagarināšanas iespēju;
  • Aizņemties var SMScredit mājaslapā – ātri un ērti;
  • Kredītam netiek prasīts nodrošinājums ķīlas vai ienākumu veidā.

Ja persona atbilst visiem kritērijiem, tad tai nebūs problēmu saņemt aizdevumu. Ātrais kredīts internetā no SMScredit pieejams jau 15 minūšu laikā! Lai saņemtu pirmo kredītu bez maksas personai vispirms ir jāreģistrējas SMScredit mājaslapā, aizpildot reģistrācijas anketu un nosūtot 1 sant. uz aizdevēja kontu. Pēc tam no sava lietotāja profila atliek vien pieteikt sev nepieciešamo naudas summu līdz 200 latiem.

Aizņemoties atkārtoti saņem kredītu līdz pat 300 un 400 latiem!

Reģistrētajiem klientiem atliek vien ielogoties savā lietotāja profilā un pieteikt aizdevumu. Tiesa, aizņemoties atkārtoti jārēķinās ar procentu maksājumiem, kas atkarīgi no kredīta summas un atmaksas termiņa. Tomēr šajā gadījumā klientam jau būs pieejama lielāka naudas summu, atkarībā no tā, kuru reizi viņš aizņemas, jo otrajā reizē pieejams ātrais kredīts internetā līdz 300 latiem, bet ar trešo reizi var aizņemties līdz visiem 400 latiem.

Pozitīvi ir arī tas, ka pie iespējams aizņemties arī papildus naudu pat tad, ja kredīts ir jau paņemts, papildus summu vienkārši pieskaitot jau esošajam kredītam. Izmanto izdevību un uzzini par visu vairāk SMScredit mājaslapā vai izmanto izdevību un saņem arī Tu savu kredītu bez maksas.

Vairāk uzzināt un salīdzināt ātro kredītu piedāvājumus iespējams šeit: http://comparo.lv/atrais-kredits-interneta-bez-darba-vietas/