Apdrošināšana Tavām vajadzībām

Lai kā gribētos, ka dzīve ir tikai prieka pilna, tomēr skaidrs, ka tajā gadās arī dažādi nepatīkami un sarežģīti brīži. No tā nav iespējams izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no veidiem, kā to paveikt – izvēlēties piemērotu apdrošināšanu.
Ieskatoties apdrošināšanas kompāniju klāstā, jāsecina, ka izvēle ir patiešām liela – klientu izvēlei dažādas apdrošināšanas polises un piedāvājumi. Šoreiz aplūkosim divas iespējas un uzzināsim, ko ietver dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādos gadījumos tās var palīdzēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ to izvēlēties?

Dzīvības apdrošināšana garantē drošību ne vien mums pašiem, bet arī mūsu ģimenei, jo tā ir atbildība gan par sevi, gan arī ģimenes nākotni neplānotos gadījumos.
Dzīvības apdrošināšana nodrošina ģimenei materiālu aizsardzību tad, kad tā ļoti aktuāla – apgādnieka nāves gadījumā. Dzīvības apdrošināšana darbojas tā, ka – veicot regulāras iemaksas, var parūpēties par savu finansiālo aizsardzību.
Izvēloties atbilstošāko polisi, jāievēro, ka katrai apdrošināšanas kompānijai ir savi nosacījumi. Pirms pieņem galējo lēmumu, iepazīsties ar visu saistošo informāciju.

Vairāk uzzini- https://www.iizi.lv/

Kādus riskus ietvert ceļojumu apdrošināšanā?

Vairums cilvēku savus atvaļinājumus izvēlas pavadīt ceļojot . Ceļojumi garantē lieliskas emocijas un jaunus iespaidus. Taču, lai prieku neaizēnotu kādi ne visai tīkami pārsteigumi, dodoties tuvākos un tālākos ceļojumos, labs risinājums ir ceļojumu apdrošināšana. Starp citu, apdrošināšana darbojas, dodoties ne tikai atpūtas, bet arī biznesa braucienos.
Ja aktuāla ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas atradīsi tiešsaistē – pieejami gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas katrā ziņā palīdzēs izdarīt labāko izvēli. Ikviena apdrošināšanas polise ietver vairākus riska segumus, tāpēc to vienkārši pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā grasies doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Sevišķi aktuāli tas var būt, ceļojot ārpus Eiropas Savienības.
Pirms noformē apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami plašs risku segums. Tik pat nozīmīgs ir arī citu klientu vērtējums – pārliecinies, ka tas ir pozitīvs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai cita polise nepieciešamības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.