Apdrošināšana – kādēļ to izvēlēties?

Lai kā gribētos, ka dzīve ir tikai prieka pilna, tomēr skaidrs, ka tajā gadās arī dažādi nepatīkami un sarežģīti brīži. No tā nav iespējams izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no vienkāršākajiem variantiem, kā to paveikt – izvēlēties piemērotu apdrošināšanu.
Ieskatoties apdrošināšanas kompāniju klāstā, jāsecina, ka izvēle ir patiešām liela – daudzveidīgs ir arī apdrošināšanas polišu piedāvājums. Šoreiz apskatīsim 2 variantus , kas ļaus uzzināt, ko paredz dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādās situācijās tās var noderēt.

Apdrošināšana finansiālam nodrošinājumam neplānotās situācijās

Dzīvības apdrošināšana parasti tiek noformēta ar mērķi parūpēties par finansiālu nodrošinājumu arī tad, kad dzīve visu apgriež liek zaudēt stabilitāti.
Dzīvības apdrošināšana garantē ģimenei finansiālu aizsardzību tad, kad tā ļoti nepieciešama – apgādnieka zaudējuma gadījumā. Dzīvības apdrošināšana pamatprincips – veicot nelielas, regulāras iemaksas, iespējams parūpēties par savu finansiālo aizsardzību.
Latvijā šis apdrošināšanas veids pieejams salīdzinoši nesen, un to piedāvā gan komercbankas, gan apdrošināšanas firmas.

Vairāk informācijas- https://www.iizi.lv/dzivibas-apdrosinasana

Kādas iespējas piedāvā ceļojumu apdrošināšana?

Ja vēlies patiešām izbaudīt ilgi gaidīto atpūtu vai bez lieka uztraukuma pievērsties lietišķiem jautājumiem darījumu braucienu laikā, neaizmirsti gādāt par aizsardzību pret dažādām nebūšanām, kas var atgadīties! Ceļojumu apdrošināšana sniedz drošības garantiju un pasargā no lieliem tēriņiem nepatīkamu situāciju gadījumā.
Ja interesē ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas atradīsi tiešsaistē – izveidoti gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas katrā ziņā palīdzēs pieņemt labāko lēmumu. Katra apdrošināšanas polise ietver dažādus riska segumus, tādēļ to viegli pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā grasies doties ar lidmašīnu, ieteicams polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Sevišķi būtiski tas var būt, dodoties ārpus Eiropas Savienības.
Pirms iegādājies apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami daudzpusīgs risku segums. Tik pat svarīgs ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir pozitīvs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai kāda cita polise nepieciešamības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.