AIZŅEMIES NAUDAS KREDĪTU NO SMSCREDIT.LV UN SAŅEM TO KONTĀ DAŽU MINŪŠU LAIKĀ, TURKLĀT, BEZ PROCENTIEM!  

sms aizdevumi internetā Nepieciešams naudas īstermiņa aizdevums? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv piedāvātos pakalpojumus! Šobrīd, arvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties naudas līdzekļus tieši ar ātro kredītu starpniecību. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Naudas kredīti paredzēti negaidītu finansiālo problēmu risināšanai. Lai saņemtu īstermiņa kredītu nav nepieciešams ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu. Lai saņemtu SMSCredit.lv aizdevumu, Tev tikai jāatbilst trim nosacījumiem. Pirmkārt, Tev jābūt atbilstoša vecuma, kas ir no 20 līdz 75 gadiem. Ja pirmais kritērijs atbilst Tev, tad otrkārt, Tev nedrīkst būt kavēti vai neatmaksāti citi kredīti. Un treškārt, nepieciešams tikai uz Tava vārda reģistrēts konts kādā Latvijas bankā un aktīvs tālruņa numurs, lai nepieciešamības gadījumā SMSCredt.lv varētu ar Tevi sazināties.

SMS kredīts ir tiešām ātri noformējams, turklāt, pat neizejot no mājām. Vispirms jau īstermiņa kredītam vajadzīgs reģistrēties SMSCredit.lv mājas lapā. Ja jau esi reģistrējies, nepieciešams veikt reģistrācijas apstiprinājuma maksu – 0.01 eiro apmērā. Un, pēdējais solis būs vien pieteikties sev vēlamajai kredīta summai, norādot arī atmaksas termiņu. Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja Tu esi jauns klients, izvēloties naudas aizdevumu no SMSCredit.lv, tad pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Tas nozīmē, ka atmaksāt vajadzēs tik, cik aizņēmies un procentu maksājums un komisijas maksa tev nebūs jāmaksā.

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Aizņemoties atkārtoti, SMSCredit.lv sniedz arī dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju aizņemties ar SMS palīdzību. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā! Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā.

Aizņemoties, varam nonākt arī situācijā, ka atmaksāt kredītu nespējam. Tādēļ, SMSCredit.lv saviem klientiem sniedz arī iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! To vari izdarīt zvanot uz numuru 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Savukārt, ja Tev ērtāka šķiet saziņa internetā, SMSCredit.lv mājas lapas sadaļā „Kontakti”, atradīsi tādu iespēju kā čats ar konsultantu. Izvēloties šo iespēju, vien pāris minūšu laikā jau būsi radis atbildes uz saviem jautājumiem Svarīgi atcerēties, ka SMSCredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.