SAŅEM NAUDAS SUMMU 10 MINŪŠU LAIKĀ AR SMS STARPNIECĪBU!

SMScredit.lv - ātrie kredītiĀtrs līdzeklis, kā viegli, parocīgi un bez liekām formalitātēm saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus! SMS kredīts – naudas līdzekļu aizdevums internetā – bez starpniekiem un gaidīšanas uz dokumentācijas noformēšanu. SMScredit.lv ir izveidojis sistēmu ātrajam naudas aizdevumam internetā, saņemt aizdevumu vari tādos veidos: aizdevuma pieprasījums mājaslapā SMScredit.lv, piesakoties pie SMScredit.lv kredītspeciālistiem, pie sadarbības partnera Latvijas Pasts, vai nosūtot īsziņu!

Kredīta pieteicējam jāzina, ka naudas aizdevuma summas noformēšanai ir jābūt vismaz 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas Republikas iedzīvotājam. Tikpat nozīmīga prasība – nav ieteicami kavēti aizdevuma maksājumi SMScredit.lv vai arī citās finanšu institūcijās vai pat neievēroti parādsaistību noteikumi.

Tāpat kā piesakot tūlītējo īstermiņa naudas aizdevumu tiešsaistē, arī īsziņas kredīta saņemšanai ir nepieciešama ātrā kredīta pieteicēja reģistrācija mājaslapā, ievadot prasīto informāciju: aktīvs mobilā telefona numurs un personas e-pasta adrese, kā arī kredīta pieprasītāja personas kods. Tālāk atliek vien no mājaslapā piereģistrētā telefona numura nosūtīt kredīta pieprasījuma īsziņu uz numuru 157, ievadot nepieciešamo naudas aizdevuma apmēru EUR valūtā, aizdevuma termiņu un vietnē norādīto paroli (par piemēru, EUR 150 20 diena365).Ja pēc īsziņas nosūtīšanas uz telefonu saņem apstiprinājumu par kredīta piešķiršanu, pieteikto īstermiņa naudas aizdevumu varēsi saņemt tieši bankas kontā. Nav vajadzīga ne ķīla, ne arī fiziskas personas galvojumsPirmajā SMS ātrā kredīta pieteikšanas reizē varēsi aizņemties kredīta apjomu līdz trīs simtiem eiro. Ja tā atgriešanas termiņā nebūs pārkāptas kredīta atgriešanas nosacījumus, nākamajā reizē maksimālā naudas aizdevuma summa būs jau 425 EUR.

SMScredit.lv ir vadošais īstermiņa naudas aizdevumu aizdevējs Latvijas teritorijā. Tas ietilpst 4Finance zīmolā, kas tiek pārstāvēta vairāk nekā 10desmit valstīs. Galvenā iecere ir padarīt naudas plūsmas pakalpojumus ērti aizsniedzamus tiešsaistē un pēc izdevības uzlabot cilvēku ikdienas kvalitāti, garantējot papildu naudas līdzekļusikdienas vajadzību realizēšanai un ārkārtēju izdevumu segšanai. Par opciju saņemt SMS naudas aizdevumu internetā var uzzināt vairāk šeit.