Ātrie aizdevumi visdažādākajām situācijām

Situācijās, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt iespējams neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Esi iecerējis noformēt kredītu? Vērts ielāgot vairākus faktorus

Ātrais aizdevums var kļūt par atbildi dažādos gadījumos, ja ņemsi vērā vairākus priekšnoteikumus.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai spētu atmaksāt aizdevumu

Nereti dzirdams jautājums – vai ir pieejams kredīts bez ķīlas un darba? Izvērtējot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne vien darba alga, bet arī citi pastāvīgie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi oficiāli ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, turklāt tā ir pietiekama, lai spētu aizdevumu atmaksāt, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba.

Tavam vecumam jābūt atbilstošam aizdevēja nosacījumiem

Izvēloties atbilstošāko aizdevuma risinājumu, pievērs uzmanību arī kredītdevēja noteiktajam vecuma limitam. Liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Šis nosacījums tiek realizēts, lai atbalstītu atbildīgu aizņemšanos. Taču nav tā, ka ātrie aizdevumi pieejami tikai no 20 gadiem, joprojām ir kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā arī jaunākiem cilvēkiem, taču tādu ir mazāk, nekā no 20 gadiem.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Ņemot vērā plašo nebanku aizdevēju tirgu, kredītdevēji izmanto dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie kredītdevēja klienti saņem aizdevumu bez piemērotas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāpatur arī prātā, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa variants. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz 30 dienām.

Bezmaksas kredīts ir laba iespēja saņemt vajadzīgo naudas summu un nepārmaksāt ne centa. Tomēr jāņem vērā, ka krediti bez procentiem ir izdevīgi tikai tad, ja tiek atmaksāti līdz noteiktā termiņa beigām. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

Kas ir kredītu kalkulators?

Lai saņemtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, noderīgs ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noderīgs, ja ir vēlme noformēt ilgtermiņa aizdevumu. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī pie nebanku kredītdevējiem nereti pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāpatur prātā, ka ikviens aizdevums ir atbildīgs lēmums. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.